2012-05-16 TEATRZYK

TEATRZYK W NASZYM PRZEDSZKOLU

16 maja nasze przedszkole odwiedził teatrzyk z przedstawieniem pt.: „Czerwony Kapturek”. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom, było bardzo pouczające, płynęły z niego morały. Występom towarzyszyły melodyjne piosenki, które dzieci również chętnie śpiewały. Aktor angażował przedszkolaków do wspólnej zabawy, co bardzo im się podobało. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem śledziły treść bajki, wierząc, że i tym razem dobro zwycięży zło, a uśmiech nie znikał z ich buzi. Aktor na zakończenie otrzymał gromkie brawa. Niezwykle ważną rolę w życiu przedszkolaków odgrywają właśnie takie spotkania z teatrem, które na długo zapadają w ich pamięci.