BAL KARNAWAŁOWY 2019

Dnia 8 stycznia br. w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci BAL KARNAWAŁOWY. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sal wprowadził dzieci w radosny i bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie z bajek. Najpierw dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz grupowych. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych i ruchowych. W trakcie balu była również przerwa na słodki poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.