SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W PRZEDSZKOLU

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

7 grudnia br. nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę i dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko- MIKOŁAJ. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie z długo wyczekiwanym gościem przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki oraz recytowały wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi paczkami. Jak co roku dzieci miały zrobione z Mikołajem pamiątkowe zdjęcia. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Mamom z Rady Rodziców: Pani Roksanie D. z grupy ŻÓŁWIKI  oraz Pani Agnieszce Ś. i Pani Annie S. z grupy DINOZAURY, które zaangażowały się w przygotowanie wspaniałych  paczek mikołajkowych dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola.