To takie proste!
Strona głowna  /  Księga gości
Witamy w naszej księdze gości
data dodania: 2014-07-23
Świetny blog, bede go polecał znajomym. Zapraszam na www.dinozaury.superstrona.org

Patrycja Wręczycka (wreczyckapati@wp.pl)
data dodania: 2014-01-27
Serdeczne pozdrowienia dla pań z przedczkola,zminiło się tam,jeśli można to z chęcią przyjade odwiedzić dawne miejsce.Pozdrawiam.

data dodania: 2012-06-27
Dziękujemy za zaproszenie do Państwa przedszkola z naszymi dmuchańcami i super zabawę. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić dzieciom tyle radości.Dzieci nie pozostały nam dłużne i swoim uśmiechem, niezmordowaniem i niespożytymi siłami a niekiedy nawet potem spływającym po policzkach sprawiły tyle samo radości nam. Polecamy się na przyszłość.

Katarzyna Kryszczyńska (kasia.kryszczynska@wp.pl)
data dodania: 2012-06-26
Dziękujemy za zaproszenie nas - dzieci z Ośrodka prowadzonego przez siostry Boromeuszki na przedstawienie "Alladyn". Bardzo nam się podobało, szczególnie piękne tańce.Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i życzymy udanych wakacji. "Muchomorki" z panią Kasią i studentką pedagogiiki Eweliną.

Beata Tymińska (betatym@interia.pl)
data dodania: 2012-06-17
Dziękujemy za zaproszenie na przedstawienie. Dzieci prezentowały się pięknie i z zapałem odtwarzały swoje role (mimo braków w obsadzie) - świadczyły o tym otwarte buzie naszych przedszkolaków, które z przejęciem oglądały popisy swoich kolegów i koleżanek. Gratulujemy! Dzieci z grupy "Biedronki" i panie z Miejskiego Przedszkola nr 65

Andrzej / Bambino (andrzejkies@tlen.pl)
data dodania: 2012-06-13
Dziękujemy za wesołą podróż i zabawę w Parku Dinozaurów i Bajkowej Krainie oraz dobre humory i niespożytą energię mimo deszczu! Mamy nadzieję, że wycieczka dostarczyła samych miłych wspomnień i że dzieciaki na długo zapamiętają dinozaury, pawie i krowokonia ;)Liczymy na to, że najciekawsze zdjęcia z wycieczki wkrótce pokażą się w Galerii na stronie przedszkola!

Magiczna Laguna. Centrum zabaw. (magicznalaguna@yahoo.pl)
data dodania: 2012-05-05
Dziękujemy serdecznie za pobyt i fantastyczną zabawę w naszym centrum zabaw. Zapraszamy gorąco do odwiedzania nas w przyszłości. Pozdrawiamy i czekamy z niecierpliwością!

Dodaj wpis
Wpis