WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 202O/2021

WITAMY PO WAKACJACH!!!

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie.

Mamy nadzieję, że nowy rok przedszkolny powitacie wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi.

Szczególnie ciepło witamy nasze Maluszki, które po raz pierwszy odwiedzą nasze przedszkole. Życzymy Wam, abyście szybko zaadoptowały się w nowym miejscu.

Wszystkim Milusińskim życzymy aby czas spędzony w przedszkolu upłynął na radosnej zabawie, a Wszystkim Rodzicom udanej współpracy z naszą placówką.

KOCHANI RODZICE !!!

Od 1 września 2020 roku wszystkie dzieci rozpoczynają nowy rok szkolny 2020/2021.
Powrót w dobie pandemii nie będzie łatwy. Staramy się jak najlepiej przygotować i sprostać nowym wyzwaniom. Liczymy jak dotąd na dobrą współpracę, życzliwość i zrozumienie.Wszystkim nam zależy by dzieci były radosne, szczęśliwe i wesołe, a przede wszystkim bezpieczne.
Przedszkole działa wg nowych wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, dlatego przypominamy o OBOWIĄZKU ZAŁOŻENIA MASECZKI i DEZYNFEKCJI RĄK przed wejściem na teren przedszkola.
  • Przed przyjściem do przedszkola prosimy o wypełnienie oświadczenia rodziców i dostarczenie do placówki  w dniu 1 września - OŚWIADCZENIE RODZICA ZWIĄZANE ZE ZGŁOSZENIEM DZIECKA DO PRZEDSZKOLA- do pobrania ze strony przedszkola  w zakładce- AKTUALNOŚCI (w razie braku możliwości pobrania druku  ze strony przedszkola, otrzymacie Państwo druk w przedszkolu)
  • Do przedszkola wchodzi dziecko z jednym z opiekunów
  • Informujemy, że nasze przedszkole będzie czynne w godzinach od 6.00 do 17.00.
  • Do przedszkola przyprowadzane są tylko dzieci zdrowe.
  • Rano przed wejściem do przedszkola dzieci będą miały mierzoną temperaturę
  • Prosimy Rodziców o przygotowanie zmiennego obuwia oraz dzieciom młodszym ubranka na przebranie.
  • Dzieci nadal nie przynoszą własnych zabawek oraz ulubionych przedmiotów z domu.
  • W pierwszych dniach września odbędzie się zebranie organizacyjne, o czym będziecie Państwo poinformowani wcześniej.
Oczekujemy na Was wszystkich z wielką radością.
Do zobaczenia 1 września !!!