BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLAKÓW

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły dzień, wyczekiwany przez dzieci, dostarczający im wielu przeżyć i radości. Wszystkie dzieci długo oczekiwały na to wydarzenie, stroje karnawałowe były wybierane i omawiane już od dawna. Tak też było w dniu 20 stycznia br. w naszym przedszkolu. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek – wróżki, królewny, księżniczki, motylki, policjantów, Spider-Mana, strażaków, piratów i innych bohaterów. Pan fotograf zrobił pamiątkowe zdjęcia. Wystrój sal wprowadził dzieci w radosny nastrój. Na salach podczas pląsów było kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. W przerwach między tańcami na dzieci czekało małe co nieco- soczki i słodkości. Bogaty program zabaw i konkursów sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci były niepocieszone i już pytały kiedy będzie następny bal karnawałowy, a starszaki żałowały, że to już ich ostatni bal w naszym przedszkolu. Zabawa się udała. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w organizację balu- dostarczenie soczków i słodkości dla przedszkolaków oraz przygotowanie ciekawych kostiumów dla dzieci.