Strona głowna  /  Aktualności  /  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO- DINOZAURY
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO- DINOZAURY
data dodania: 2021-06-24 22:08:27

KOCHANE NASZE PRZEDSZKOLAKI

Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny WAM: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów.

To, czego nauczyliście się w naszym przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe  życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena waszej pracy. To niezatarte wspomnienia WASZEGO dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.

Jesteśmy więc dumne, że mogłyśmy w tym uczestniczyć.

Życząc powodzenia w szkole, życzymy WAM

abyście pozostały takie jakie jesteście.

BĘDZIEMY ZA WAMI TĘSKNIĆ !!!

MAMY NADZIEJĘ, ŻE WY ZA NAMI TEŻ.....

PANI AGNIESZKA I PANI MARZENA

Dnia 24 czerwca br. w grupie starszej- DINOZAURY odbyło sie uroczyste zakończenie roku szkolnego. Przedszkolaki przygotowały krótki program artystyczny- wiersze, piosenki oraz tańce. Na zakończenie dzieci rozpoczynające po wakacjach naukę w klasie I otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki oraz niespodzianki przygotowane przez młodszych kolegów i koleżanki z grupy- ŻÓŁWIKI.

LINKI DO FILMIKÓW Z WYSTĘPÓW PRZEDSZKOLAKÓW SĄ ZAMIESZCZONE PONIŻEJ:

Link do filmu

Link do filmu