DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- DINOZAURY

Co roku w całej Polsce 20 WRZEŚNIA- PRZEDSZKOLAKI świętują swój dzień - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Dzieci z grupy starszej- DINOZAURY również świętowały, bawiąc się wspólnie: biorąc udział w zabawach ruchowych i zręcznościowych, w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej i balonów. Przedszkolaki wykonały, także ORDER PRZEDSZKOLAKA. Na zakończenie był słodki poczęstunek, prezenty-niespodzianki oraz pamiątkowe zdjęcia.

Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Idąc za słowami Janusza Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”,
życzymy wszystkim Dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

Panie z grupy starszej- DINOZAURY

ZDJĘCIA DO ZOBACZENIA W ZAKŁADCE- GALERIA.