WYJAZD DO KINA- FILM: PSI PATROL

Pierwszy wyjazd do kina już za nami. Dnia 27 października br. dzieci z naszego przedszkola wybrały się do GOKINA  w Mysłowicach na film- PSI PATROL. Przedszkolaki już od samego rana, gdy wchodziły na salę, o niczym innym nie rozmawiały jak o wycieczce, o tym, że jadą do kina. Kiedy dotarły na miejsce, z dużą uwagą i zainteresowaniem oglądały film o przygodach piesków z Psiego Patrolu. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i zadowolone z wyjazdu. Wyjazd ten miał też na celu dostrzegania walorów oglądania bajki w kinie na dużym ekranie. Dużą atrakcją dla przedszkolaków okazała się również sama podróż autokarem. O zadowoleniu niech świadczą zdjęcia i fakt, iż dzieci chętnie wybrałyby się w kolejną podróż.