DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

rok temu

Dnia 4 kwietnia br. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia i zabawy w ramach DNIA OTWARTEGO. Dzieci z grupy młodszej- ŻÓŁWIKI poznawały zwięrzęta egzotyczne, naśladowały odgłosy zwierząt, przyporządkowywały pokarm do danego zwierzęcia, nazywały zwierzęta na podstawie wysłuchanego opowiadania. Dzieci z grupy starszej- DINOZAURY uczestniczyły w wielkanocnych zabawach językowych utrwalających znajomość liter, układały wyrazy z podanych liter. Uczetniczyły ponadto w zabawie ruchowej z kwiatkami, w zabawie z pluszowym kurczakiem i w zabawie z jajeczkami- doskonalącej orientację w przestrzeni. Na zakończenie dzieci kolorowały wielkanocne obrazki.  Zabawa była przednia, szkoda tylko, że nikt nas nie odwiedził. Dzieci jeszcze po obiedzie pytały: Kiedy przyjdą do nas goście się pobawić? Czekały na gości z przygotowanymi upominkami. Może w przyszłym roku, ktoś nas odwiedzi...