DZIEŃ MAMY I TATY- DINOZAURY

Mamo! Tato! Chodźcie z nami! Damy Wam - łąkę.
Z kwiatami, ze skowronkiem, ze słonkiem.
Do wąchania, słuchania, patrzenia...
A do łąki dodamy życzenia.
Nawet gdy się zachmurzy na niebie,
nawet gdy się kłopotów nazbiera,
my uśmiechniemy się do siebie,
zawsze, jak dziś, jak teraz!

Z okazji Święta Mamy i Taty grupa starsza DINOZAURY przygotowała dla swoich rodziców program artystyczny oraz upominki. Wierszykami, piosenkami i tańcami oraz życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały rodzicom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Występom tym towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez rodziców. Panowała podniosła atmosfera. Dziękujemy rodzicom za przybycie na uroczystość, życzliwość i ciepłe słowa. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości.

Uroczystość nasza była połączona z zakończeniem roku szkolnego. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy bowiem dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Natomiast starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Na zakończenie nasi absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, przekazujemy WAS w następne ręce. Będziemy za WAMI tęsknić, mamy nadzieję, że nas odwiedzicie, aby pochwalić się sukcesami w szkole.

LINK DO TAŃCA: