Strona głowna  /  Aktualności  /  DZIEŃ DZIECKA NA WESOŁO- WYCIECZKA DO SALI ZABAW KOSMOS
DZIEŃ DZIECKA NA WESOŁO- WYCIECZKA DO SALI ZABAW KOSMOS
data dodania: 2022-06-02 12:47:43

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki dzień w roku - kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To DZIEŃ DZIECKA.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Zorganizowalśmy dla naszych milusińskich wycieczkę do sali zabaw- KOSMOS w Mysłowicach. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń, a wyjazd na salę zabaw- KOSMOS w Mysłowicach będzie miłym akcentem obchodów tego tak ważnego w życiu każdego dziecka święta i będzie mile wspominany przez dzieci.

W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego oraz Personelu wszystkim Dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.