JESIENNE ZABAWY Z PANIĄ ANIĄ Z BIBLIOTEKI- DINOZAURY I ŻÓŁWIKI

rok temu

Dnia 25 października odwiedziła nasze przedszkole PANI ANIA, która pracuje w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Katowicach. Pani Ania przygotowała dla przedszkolaków z grupy starszej- DINOZAURY i młodszej-ŻÓŁWIKI- Jesienne zabawy- Zabawy z chustą animacyjną, Jesienne ubieranki i Jesienne zabawy matematyczne z kasztanami. Dzieci wysłuchały również opowiadania- Cztery pory roku Toli. Na zakończenie przedszkolaki  wykonały pracę plastyczną- Jesienne drzewo- wycinały dłonie, kolorowały je na jesienne kolory i przyklejały do pnia drzewa. Zabawy były bardzo ciekawe, starszaki z dużym zaangażowaniem w nich uczestniczyły. Serdecznie dziękujemy Pani Ani za wizytę. Czekamy już na kolejne superowe spotkanie z Panią Anią.