DZIEŃ POSTACI Z BAJEK- DINOZAURY

rok temu

Dnia 7 listopada br. w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ POSTACI Z BAJEK. Do przedszkola przybyły dzieci przebrane w piękne bajkowe stroje. Dzieci z grupy starsze- DINOZAURY wspaniale się bawiły. W tym dniu licznym zabawom, konkursom i tańcom nie było końca. Dzieci rozpoznawały bajki po przeczytanym fragmencie, rozpoznawały również bajkowe postaci i tytuły bajek po rekwizytach. Układały „bajkowe” puzzle i rozwiązywały bajkowe zagadki. Na dzieci czekał również słodki poczestunek, za który serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom naszych przedszkolaków.. Dzień ten przypomniał wszystkim, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Bajkowy dzień sprawił naszym przedszkolakom dużo radości.