ŻYCZENIA WAKACYJNE

Przedszkolaki moje kochane,
dziś widzimy buzie roześmiane,
bo już wakacje się zaczynają,
więc i przygody na Was czekają.
Życzymy Wam słońca, radości, zabawy,
niech się udadzą wszystkie wyprawy.

W ten słoneczny, piękny dzień, każdy smutek odchodzi w cień,
bo dziś wakacje zaczynamy,
więc się na chwilę serdecznie żegnamy.
Wrócimy we wrześniu z nowymi przygodami,
powitamy się pięknymi uśmiechami.

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkie dzieci czas wakacji. Czas odpoczynku od porannego wstawania.

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Wszystkim naszym Wychowankom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z tej okazji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i  słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2022/2023.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Personel Miejskiego Przedszkola nr 56