SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W PRZEDSZKOLU

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego starannie. Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi oraz nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i zjawił się u nas przed obiadem. Nasz gość zaczął swoją wizytę od naszych najmłodszych dzieci, niektóre z nich pierwszy raz witały Mikołaja w Przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Następnie Gość udał się do starszaków. Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi przygotowane piosenki oraz  powiedziały wierszyki, a także wręczyły narysowane laurki. Mikołaj zaś wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał niestety się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci. Na pamiątkę naszego spotkania zrobiliśmy sobie zdjęcia z Mikołajem. Mikołaju, serdecznie dziękujemy za wspaniałe paczki i czekamy na Ciebie za rok!!!