Oferta edukacyjna

Serdecznie witamy po wakacjach. Zapraszamy do zabawy i nauki w nowym roku szkolnym 2023/2024.

1. Placówka w roku szkolnym 2023/2024 realizuje: PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO-GRUPY MAC EDUKACJA S.A.

2. Dzieci 5-6-letnie pracują na kartach pracy- KOLOROWE KARTY- GRUPY MAC EDUKACJA S.A.

3. Placówka w roku szkolnym 2023/2024 kontynuje: INNOWACJĘ PEDAGOGICZNĄ- WSZYSCY MAMY DZIARSKIE MINKI, BO ZJADAMY WITAMINKI- kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania się.

4. Udział placówki w projekcie: KLUB MLECZAKA.

5. Udział placówki w XIV edycji ogólnopolskiego programu: MAMO TATO WOLĘ WODĘ!

6. Udział placówki w projekcie: #20MINUTDLAMATEMATYKI.

7. Udział placówki w XV edycji programu: KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY.

8. Udział w koncertach umuzykalniających.

9. Udział w spotkaniach organizowanych przez MIEJSKĄ BIBLIOTEKĘ w SZOPIENICACH.

10. Udział w akcji: CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.

11. Udział w projektach POWIATOWEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ w KATOWICACH.

12. Udział w projekcie: WITAMINKI.

13. Udział w projekcie: POZNAJEMY MISIA USZATKA.

14. Udział w projekcie: SENSOSMYKI.

15. Udział placówki w: PROGRAMIE PROFILAKTYCZNYM ZAPOBIEGANIA PRÓCHNICY U DZIECI.

16. Udział placówki w: NARODOWYM PROGRAMIE ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0 na lata 2021-2025.