DINOZAURY

DZIEŃ MAMY I TATY ORAZ ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPIE STARSZEJ

Dnia 13.06.2014 r. obyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty oraz zakończenia roku szkolnego w grupie starszaków. Dzieci odświętnie ubrane czekały na bardzo ważnych gości. W godzinach popołudniowych gościliśmy w przedszkolu rodziców dzieci. Przedszkolaki przedstawiły najpierw inscenizację pt.: Jak paw przez jezdnię przechodził”, następnie wręczyły upominki przygotowane dla swoich rodziców. Kolejnym punktem programu było „Pożegnanie przedszkola”. Nasi milusińscy przedstawili bardzo bogaty program artystyczny. Emocji było wiele.

Na zakończenie dzieci kończące przedszkole otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki przygotowane przez dzieci z grupy młodszej. Podziękowaliśmy, także rodzicom za zaangażowanie i wspieranie przedszkola przez cały rok. Dzieciom życzymy powodzenia w szkole.