Strona głowna  /  Oferta edukacyjna
Oferta edukacyjna

Serdecznie witamy po wakacjach. Zapraszamy do zabawy i nauki w nowym roku szkolnym 2021/2022.

1. Placówka w roku szkolnym 2021/2022 realizuje: PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO-GRUPY MAC EDUKACJA S.A.

2. Dzieci z grupy starszej-DINOZAURY pracują na kartach pracy- SUPERSMYKI- GRUPY MAC EDUKACJA S.A.

3. Placówka w roku szkolnym 2021/2022 realizuje: INNOWACJĘ PEDAGOGICZNĄ- WSZYSCY MAMY DZIARSKIE MINKI, BO ZJADAMY WITAMINKI- kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania się.

3. Udział placówki w ogólnopolskiej kampanii społecznej: Cała Polska Czyta Dzieciom.

4. Udział placówki w XII edycji programu: Mamo,Tato wolę wodę!

5. Udział placówki w ogólnopolskim projekcie: Wymiana pocztówkowa.

6. Udział placówki w XIV edycji programu: KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY.

7. Udział w koncertach umuzykalniających.

8. Udział w akcji zbieranie nakrętek po napojach dla fundacji "KASPEREK" z Będzina, której celem jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

Ostatnia aktualizacja: 2021-09-03