Strona głowna  /  Aktualności  /  WYCIECZKA DO- GO KINA- Z OKAZJI DNIA DZIECKA
WYCIECZKA DO- GO KINA- Z OKAZJI DNIA DZIECKA
data dodania: 2021-06-02 15:04:57

Życzymy Wam Kochane Dzieci wiele słoneczka, uśmiechu i radości.
Niech w Waszych sercach zawsze ciepełko gości.
Bawcie się wesoło, realizujcie marzenia,
bo gdy minie to Święto, zostaną Wam wspomnienia!

WASZE KOCHANE PANIE Z MP 56

Wreszcie nadszedł  dzień wyjazdu do kina, na który przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, wybrały się z okazji DNIA DZIECKA na wycieczkę do GO KINA w Mysłowicach, na bajkę pt. „FILONEK BEZ OGONKA”. Przedszkolaki już od samego rana o niczym innym nie rozmawiały, jak o długo wyczekiwanej wycieczce i o tym, że jadą do kina. Kiedy dotarły na miejsce, z dużą uwagą i zainteresowaniem oglądały bajkę o przygodach kotków. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i zadowolone z wyjazdu. Żałowały tylko, że nie odwiedziliśmy mijanej po drodze restauracji-  MC DONALDL'S. O zadowoleniu niech świadczą zdjęcia i fakt, iż dzieci chętnie wybrałyby się w kolejną podróż. Wycieczka do kina to nie tylko wspaniała zabawa, ale też kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz w środkach transportu, a także kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej. Po zakończonym seansie pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola, gdzie na dzieci czekały upominki-niespodzianki.

Link do zdjęć z grupy- ŻÓŁWIKI- https://youtu.be/bbSJK5k2PeE