To takie proste!
Strona głowna  /  PODZIĘKOWANIA
PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

"Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby drugiego człowieka, jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie dłoń, pomocną dłoń..."

CIĄGLE ISTNIEJĄ WŚRÓD NAS ANIOŁY,
NIE MAJĄ WPRAWDZIE ŻADNYCH SKRZYDEŁ,
ALE BEZINTERESOWNIE WYCIĄGAJĄ RĘCE,
I PROPONUJĄ SWOJĄ POMOC !

" NIGDY NIE MÓW LUDZIOM, CO MAJĄ ROBIĆ
A ZASKOCZĄ CIĘ POMYSŁOWOŚCIĄ"

DYREKTOR I GRONO PEDAGOGICZNE
składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i opiekunom
za zaangażowanie w życie naszego  Przedszkola,
życzliwość i współpracę w całym roku szkolnym 2018/2019,
jednocześnie życząc wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Dyrektor oraz pracownicy naszego Przedszkola składają serdeczne podziękowania wszystkim RODZICOM i OPIEKUNOM naszych wychowanków za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w życie naszej placówki w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. Bardzo gorąco dziękujemy za wszystkie słodkości, napoje i soczki przyniesione na Bal Karnawałowy, dzięki którym był on jeszcze wspanialszy.

DZIĘKUJEMY
ZA OTWARTE SERCE ŻYCZLIWOŚĆ, BEZINTERESOWNĄ POMOC, NIEOCENIONE WSPARCIE ORAZ ZAANGAŻOWANIE W ŻYCIE NASZEGO PRZEDSZKOLA WSZYTKIM RODZICOM W ROKU SZKOLNYM 2016/2017.
ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM
DYREKCJA, NAUCZYCIELE ORAZ PERSONEL MP 56.

PODZIĘKOWANIE
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM Z GRUP: ŻÓŁWIKÓW I DINOZAURÓW ZA PRZYNIESIONE " ŁAKOCIE" I SOCZKI, KTÓRE OSŁODZIŁY DZIECIOM BAL KARNAWAŁOWY.

TE SŁOWA KIERUJEMY DO WSZYSTKICH RODZICÓW ORAZ OPIEKUNÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRZY WSPIERALI NASZĄ PLACÓWKĘ W CIĄGU CAŁEGO ROKU SZKOLNEGO 2015/2016. PRAGNIEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA WSZELKĄ POMOC, ZAANGAŻOWANIE, WIEMY, ŻE ZAWSZE MOŻEMY NA PAŃSTWA LICZYĆ.
ŻYCZYMY PAŃSTWU SAMYCH SUKCESÓW W ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM.
SZCZEGÓLNIE PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ NASTĘPUJĄCYM RODZICOM:
GRUPA STARSZA-DINOZAURY
PANIOM: DANUCIE LISOWSKIEJ, BEACIE ADAMIAK, MAŁGORZACIE BIAŁEK, ANNIE CAPIGA, NATALII DĄBROWSKIEJ, ROKSANIE DUDA, TERESIE KASTELIK, MAGDALENIE KOZA, GABRIELI KUPKA, MARZENIE MASTALERCZUK, SABINIE CESARZ, ANNIE MOLENDA, MONICE OBCOWSKIEJ, JOANNIE GNIEŁKA, HALINIE SIEKIERA, DOROCIE STEFANIAK, KATARZYNIE STOLARCZYK, MONICE SZOLC, ROMANIE GOLEC, AGNIESZCE WRONA, IWONIE ZIELIŃSKIEJ

GRUPA MŁODSZA-ŻÓŁWIKI
PANIOM: BEACIE AUGUSTYN, ANNIE BOGACKIEJ, DANUCIE BYWALEC, DARII DĘBOWSKIEJ, JASMINIE KWIATKOWSKIEJ, KATARZYNIE PALIWODA, AGNIESZCE GALANEK, KAROLINIE DĄBROWSKIEJ, EWIE KOŃPA, ANNIE MAJÓWKA, IWONIE MARUSZAK, ALEKSANDRZE SAWKA, HALINIE SIEKIERA, ILONIE SIERSZECKIEJ, NATALII KNAPIK, MAŁGORZACIE BIAŁEK.

Wszystkie dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola

serdecznie dziękują WSZYSTKIM RODZICOM za ogromne zaangażowanie, współpracę z personelem oraz

wsparcie naszej placówki pod każdą postacią w I półroczu roku szkolnego 2015/2016.

Serdecznie dziękujemy za: artykuły higieniczne, artykuły papierniczo-piśmiennicze, artykuły dekoracyjne, herbatki i kawę zbożową, jabłka, zabawki i książeczki, kolorowanki.

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowanie BALU KARNAWAŁOWEGO:
RODZICOM Z GRUPY STARSZEJ:

RODZICOM Z GRUPY MŁODSZEJ:

Ostatnia aktualizacja: 2019-05-29