PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

"Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby drugiego człowieka, jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie dłoń, pomocną dłoń..."

CIĄGLE ISTNIEJĄ WŚRÓD NAS ANIOŁY,
NIE MAJĄ WPRAWDZIE ŻADNYCH SKRZYDEŁ,
ALE BEZINTERESOWNIE WYCIĄGAJĄ RĘCE,
I PROPONUJĄ SWOJĄ POMOC !

" NIGDY NIE MÓW LUDZIOM, CO MAJĄ ROBIĆ
A ZASKOCZĄ CIĘ POMYSŁOWOŚCIĄ"

ROK SZKOLNY 2022/2023

DRODZY RODZICE !
Każdy dzień w Przedszkolu przynosi nowe wyzwania, radości, niespodzianki i wspólnie spędzone chwile. Dokładamy starań, żeby pobyt dzieci w grupach był czasem zdobywania nowych umiejętności, zawierania wspaniałych przyjaźni, przeżywania niezapomnianych przygód, pomimo wszystko.

SKŁADAMY SERDECZNIE PODZIĘKOWANIA ZA ŻYCZLIWOŚĆ, PAMIĘĆ I DZIAŁANIA WSPIERAJĄCE NAS W CODZIENNEJ PRACY. DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ABY WSPOMAGAĆ PAŃSTWA W WYCHOWANIU, OPIECE I ODKRYWANIU ŚWIATA PRZEZ WASZE DZIECI. WSZYSCY MAMY PRZECIEŻ JEDEN CEL, TOWARZYSZYĆ DZIECIOM CODZIENNYCH ZMAGANIACH I RADOŚCIACH, ODKRYWAĆ TALENTY I WSPIERAĆ W TRUDNOŚCIACH, TAK, ABY KAŻDY DZIEŃ BYŁ WSPANIAŁĄ PRZYGODĄ.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW ZA ZAANGAŻOWANIE I OKAZANE NAM SERCE W CAŁYM ROKU SZKOLNYM 2022/2023.

ROK SZKOLNY 2021/2022

Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można
zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko
radością, pamięcią i słowem: DZIĘKUJĘ!!!

Serdecznie dziękujemy Mamom z Rady Rodziców: Pani Roksanie D. z grupy ŻÓŁWIKI  oraz Pani Joannie P. i Pani Joannie O. z grupy DINOZAURY, które zaangażowały się w przygotowanie upominków mikołajkowych dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola.

Słowa pełne wdzięczności Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Personel placówki kierują do Rodziców. W podziękowaniu za wielki dar serca, pomoc i zaangażowanie w życie przedszola. Dzięki ofiarności ludzi, czyniących dla naszej placówki nieskończenie wiele dobrego,
skromnych, pomagających nam bez wielkich słów i rozgłosu pięknieje nie tylko otoczenie, ale także nasze życie.

ROK SZKOLNY 2020/2021

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.

składają

serdeczne podziękowania WSZYSTKIM RODZICOM I OPIKUNOM za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz naszego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021 oraz za wspomaganie w organizacji  życia naszej placówki. Kierujemy gorące podziękowania za każde miłe słowo, wspólne rozmowy, uśmiech, życzliwość i wsparcie.

Serdecznie dziękujemy Mamom z Rady Rodziców: Pani Roksanie D. z grupy ŻÓŁWIKI  oraz Pani Agnieszce Ś. i Pani Annie S. z grupy DINOZAURY, które zaangażowały się w przygotowanie wspaniałych  paczek mikołajkowych dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola.

składają serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom i Opiekunom
za współpracę i zaangażowanie  w sprawy naszego przedszkola w roku szkolnym 2019/2020.
Jest nam bardzo miło, że zechcieliście Państwo pozytywnie ustosunkować się do naszych potrzeb.
Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc i życzliwość.
Życzymy Państwu samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

DYREKTOR I GRONO PEDAGOGICZNE
składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i opiekunom
za zaangażowanie w życie naszego  Przedszkola,
życzliwość i współpracę w całym roku szkolnym 2018/2019,
jednocześnie życząc wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Dyrektor oraz pracownicy naszego Przedszkola składają serdeczne podziękowania wszystkim RODZICOM i OPIEKUNOM naszych wychowanków za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w życie naszej placówki w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. Bardzo gorąco dziękujemy za wszystkie słodkości, napoje i soczki przyniesione na Bal Karnawałowy, dzięki którym był on jeszcze wspanialszy.

DZIĘKUJEMY
ZA OTWARTE SERCE ŻYCZLIWOŚĆ, BEZINTERESOWNĄ POMOC, NIEOCENIONE WSPARCIE ORAZ ZAANGAŻOWANIE W ŻYCIE NASZEGO PRZEDSZKOLA WSZYTKIM RODZICOM W ROKU SZKOLNYM 2016/2017.
ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM
DYREKCJA, NAUCZYCIELE ORAZ PERSONEL MP 56.

PODZIĘKOWANIE
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM Z GRUP: ŻÓŁWIKÓW I DINOZAURÓW ZA PRZYNIESIONE " ŁAKOCIE" I SOCZKI, KTÓRE OSŁODZIŁY DZIECIOM BAL KARNAWAŁOWY.

TE SŁOWA KIERUJEMY DO WSZYSTKICH RODZICÓW ORAZ OPIEKUNÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRZY WSPIERALI NASZĄ PLACÓWKĘ W CIĄGU CAŁEGO ROKU SZKOLNEGO 2015/2016. PRAGNIEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA WSZELKĄ POMOC, ZAANGAŻOWANIE, WIEMY, ŻE ZAWSZE MOŻEMY NA PAŃSTWA LICZYĆ.
ŻYCZYMY PAŃSTWU SAMYCH SUKCESÓW W ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM.
SZCZEGÓLNIE PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ NASTĘPUJĄCYM RODZICOM:
GRUPA STARSZA-DINOZAURY
PANIOM: DANUCIE LISOWSKIEJ, BEACIE ADAMIAK, MAŁGORZACIE BIAŁEK, ANNIE CAPIGA, NATALII DĄBROWSKIEJ, ROKSANIE DUDA, TERESIE KASTELIK, MAGDALENIE KOZA, GABRIELI KUPKA, MARZENIE MASTALERCZUK, SABINIE CESARZ, ANNIE MOLENDA, MONICE OBCOWSKIEJ, JOANNIE GNIEŁKA, HALINIE SIEKIERA, DOROCIE STEFANIAK, KATARZYNIE STOLARCZYK, MONICE SZOLC, ROMANIE GOLEC, AGNIESZCE WRONA, IWONIE ZIELIŃSKIEJ

GRUPA MŁODSZA-ŻÓŁWIKI
PANIOM: BEACIE AUGUSTYN, ANNIE BOGACKIEJ, DANUCIE BYWALEC, DARII DĘBOWSKIEJ, JASMINIE KWIATKOWSKIEJ, KATARZYNIE PALIWODA, AGNIESZCE GALANEK, KAROLINIE DĄBROWSKIEJ, EWIE KOŃPA, ANNIE MAJÓWKA, IWONIE MARUSZAK, ALEKSANDRZE SAWKA, HALINIE SIEKIERA, ILONIE SIERSZECKIEJ, NATALII KNAPIK, MAŁGORZACIE BIAŁEK.

Wszystkie dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola

serdecznie dziękują WSZYSTKIM RODZICOM za ogromne zaangażowanie, współpracę z personelem oraz

wsparcie naszej placówki pod każdą postacią w I półroczu roku szkolnego 2015/2016.

Serdecznie dziękujemy za: artykuły higieniczne, artykuły papierniczo-piśmiennicze, artykuły dekoracyjne, herbatki i kawę zbożową, jabłka, zabawki i książeczki, kolorowanki.

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowanie BALU KARNAWAŁOWEGO:
RODZICOM Z GRUPY STARSZEJ:

RODZICOM Z GRUPY MŁODSZEJ: